Mirza Firat Rinoplasti

Dünyanın en geniş burun ailesine sahip olan Mirza Fırat Burunları ailesine hoşgeldiniz...
3 yılı aşkın sürede dünyanın 5 kıtasından,  40 ülkeden insanı İstanbul'a çeken ''Mirza Fırat Rinoplasti'' başarısını Dr. Mirza Fırat'ın estetik feslsefesini, yoğun çalışma ve tecrübesi ile güçlendirmesinden almıştır. Kısa sürede geliştirdiği ve başarılı olan teknikleri kabul görmüş ve dünyanın çeşitli ülkelerinden meslektaşlarını da ağırlayıp, tekniklerini paylaşmasını sağlamıştır.

Burun ameliyatlarında başarının sırrı nedir?

Burun ameliyatları tailor made ve milimetrelerin çok anlam kazandığı ameliyatlardır. Her bir ameliyata her seferinde büyük özen ve sabırla yaklaşmak, bunu cerrahi teknik becerilerle birlşetirmek başarının olmazsa olmazıdır. 

Burun estetiğimi diğer tüm estetik operasyonlardan
üstün ve özel kılan nokta nedir?

Uzmanlığımı aldığım günden bu yana üzerine en çok eğildiğim alan burun estetiği oldu. Bana göre tüm estetik operasyonlar içerisinde en çok ustalık ve tecrübe gerektiren alandır. Her bir burun ameliyatı, tailor made diye anlatabileceğimiz kendi özelinde bir yaklaşım istiyor. Binlerce burun ameliyatı yapmış olsanız bile burun ameliyatı her zaman üzerinde özenle durulması gereken, farklı açılardan yaklaşılma ihtimalinin göz önünde bulundurulması gereken bir cerrahi alanıdır.

#mirzafiratnoses ailesi