Tavsiyeler

Body lift ameliyatımın üzerinden henüz bir kaç ay geçti, bu kadar iyi bir sonucun hayalini bile kurmamıştım. Özen ve ilgisi için önce Mirza hocama çok çok teşekkür ederim. Kendimi aynada her gördüğümde mutluluktan ağlamak geliyorsa içimden sizin eseriniz..

A. L.

Bende Mirza Hocamın hastalarındanım,Yüz Germe Ameliyatı ile yüz gençleştirme uygulandı. Herşeyin istediğim gibi olduğu, yüzüme bakanların değişimi gördüğü ama hiç bir şekilde ne olduğunu anlamadıkları bir iş çıkardınız. Çok teşekkurler, bundan sonra gençleşmek güzelleşmek için başka ne yaptırmak istesem kararlarımda hep siz olacaksınız..

K. D.

kız kardeşim sayenizde sağlıklı estetik ve doğal bir buruna kavuştu.sırada annemin karın germe ameliyatı var.teşekkürler mirza hocam

T. A.

doğal ve fonksiyenel bir burnum var artık.hiç kimse estetik olduğunu anlamıyor.ellerinize sağlık hocam çok teşekkürler.

S. A.

Mirza hocam sayenizde aynalara olan küskünlüğüm gitti. Geçen sene kışın olduğum burun ameliyatı ile hem doğal hemde estetik bir görüntüye sahip oldum. Elinize emeğinize sağlık.

K. T.

Yıllar önce arkadaşımın tavsiyesiyle sizinle tanışma fırsatı buldum. En başta tedirginliklerim vardı. Ama sizin herşeyden önce kişiliğiniz sakin tavrınız ve mesleki bilginiz beni etkiledi. İyiki sizi tanımışım.

A. Ç

Mirza fırat tavsiyeler TAVSİYELER

Mirza fırat tavsiyeler İNSTAGRAM

Mirza fırat tavsiyeler TAVSİYELER

Mirza fırat tavsiyeler INSTAGRAM

Bizi Takip Edin