Kol Estetigi

KOL ESTETİĞİ

   Kol bölgesinin ince ve zarif görünmesi için yapılan işlemler özellikle yaz mevsimi öncesi bayanlarda ilgi görüyor. Kol bölgesindeki yağ fazlalıkları için uyguladığım vaser liposuction işlemiyle daha zarif ince görünümlü sonuçlar elde ediyorum. Böylece izsiz bir şekilde hastalarım fazlalıklarından kurtuluyor ve daha sıkı görünümlü kollara sahip oluyorlar

   Kilo alıp verme sonucu oluşan deri fazlalıklarına ise liposuction yeterli gelmiyor, hatta var olan sarkıklığın artmasına neden olabiliyor. Bu durumda fazla derinin alınması için deri fazlalığının miktarına bağlı olarak mini kol germe veya klasik kol germe operasyonu gerekiyor. Mini kol germe ameliyatında izler koltuk altında gizlenerek fazla cilt çıkarılıp geriliyor. Sarkıklığın fazla olduğu durumlarda ise klasik kol germe ameliyatıyla koltuk altından dirseğe uzanan kesi ile fazlalıklar çıkarılıyor. Klasik kol germe ameliyatıyla kolda tam bir gerilme ve sıkı görünüm sağlanabiliyor fakat bu ameliyat sonrasında kalan izlerin belirsizleşmesi diğer bölgelere göre daha uzun sürebiliyor.

  Ameliyat sonrası 1 gece hastanede yatış yeterli oluyor. Sonrasında 1 ay özel korseler giydirilerek bölgenin daha hızlı iyileşmesi sağlanıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Project Image

ANESTEZİ


Project Image

AMELİYAT SÜRESİ


Project Image

İYİLEŞME SÜRESİ


Project Image

KESİN SONUÇ


Project Image

KULLANIM SÜRESİ


Project Image

DİKKAT


Project Image

AĞRI


Project Image

NOT