Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altında şikayet edilen alana ışık dolgusu yapıldıktan bir hafta sonra göz altında aydınlanma ve yorgun görünümde azalma meydana gelir. Bu dolgunun avantajı doğal gözükmesi ve gözaltında ödem sorunu yaratmamasıdır.

Bazı kişilerde yaşa veya yapıya bağlı gözaltları koyu ve çökük görünür.  Bu görüntü kişilerde yorgun, uykusuz ve yaşlı bir ifade verebilir. Bu tür şikayetleri olan kişilere gözaltı ışık dolgusu uygulandığında aydınlık ve sağlıklı görüntü hemen ortaya çıkar. Gözaltı ışık dolgusu, göz çevresinin gençleştirilmesinde, morlukların, çizgilerin, kırışıklıkların ve halkalanmaların giderilmesine yardımcı olan bir yöntemdir.

KİMLERE UYGULANIR?

Işık dolgusu gözaltında morluk, torbalanma, çukurluk, göz çevresi kırışıklığı oluşmuş her yetişkine uygulanabilir.

UYGULAMA ÖNCESİ HAZIRLIK GEREKİYOR MU?

Uygulamaya başlamadan önce göz çevresine uyuşturmayı sağlayan anestezi kremi sürülür. Bu sayede uygulama yapılan kişi iğne girişini hissetmez. İçeriğinden dolayı göz etrafına gelen ışığı yansıttığı, cildi aydınlattığı ve canlandırdığı için ışık dolgusu olarak adlandırılıyor. Işık dolgusu, 8 tane amino asit, hylauronik asit, 3 tane anti oksidan, mineral, vitamin ve uygulama sırasında ağrı olmaması için lokal anestezik madde içeren bir jeldir. İçerdiği bu maddeler hücresel seviyede yapılanmayı sağlamaya yardımcı olur.

 

IŞIK DOLGUSU TÜM YÜZ, BOYUN, DEKOLTE VE ELLERDE UYGULABİLMEKTEDİR.

Cildinizin her geçen gün daha da yaşlandığını, eski diriliğini ve canlılığını kaybettiğini biliyor musunuz? Ciltteki bu görünümün en önemli sebebi vücuttaki hyalüronik asit içeriğinin azalmasıdır. Hyalüronik asit, yoğun su tutucu etkisiyle cildin nemini ve diri görünmesi sağlar. Bu uygulama için kullanılan ışık dolgusu tüm yüz, boyun, dekolte ve hatta ellerde bile uygulanabiliyor. Cilde ışığı geri kazandırma kapasitesini arttırmak için bu işlemin, bir kür olarak 2 hafta ara ile 3 ila 4 seans uygulanması yeterlidir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Project Image

ANESTEZİ


Project Image

AMELİYAT SÜRESİ


Project Image

İYİLEŞME SÜRESİ


Project Image

KESİN SONUÇ


Project Image

KULLANIM SÜRESİ


Project Image

DİKKAT


Project Image

AĞRI


Project Image

NOT