Bacak Estetiği

BACAK ESTETİĞİ

Daha güzel bacak talebiyle gelen hastaların çok çeşitli talepleri, bunlara yönelik de çok çeşitli ameliyatlar gerekebiliyor. İnce bacak, kalın bacak, çarpık bacak, parantez görünümlü bacak gibi..

Uyluk bölgesinde iç kısımda olan ve diz içlerini de kapsayan bölgelerdeki yağlanmalara uygulanacak liposuction işlemiyle çok başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Basen bölgelerinde yağlanmalarda liposuction işleminden büyük fayda görmektedir. Böylece daha ince ve düzgün görünümlü bacak şekli elde edilebiliyor. Ameliyat sonrasında hastalarım eski elbiselerinin bol ve şekilsiz geldiğini ve yeni elbiseler aldıklarını anlatınca benim için de büyük tatmin sebebi oluyor.

BACAKLARIMDA DERİ FAZLALIKLARI VAR

 Aşırı kilo alıp verme durumlarında uylukların iç kısımlarında yağ birikimlerinin yanında sarkık görünümlü deri fazlalıkları olabiliyor. Bu durumda cilt fazlalılığın miktarı veya yerleşimine göre mini-uyluk germe veya vertikal uyluk germe ameliyatları yapılıyor. Mini- uyluk germe ameliyatında kesi kasık bölgesinden yapılıyor ve böylelikle ameliyat izleri kasık bölgesinde gizleniyor. Vertikal uyluk germe aşırı deri fazlalığı olan durumlarda kullanılıyor ve kasıktan dize uzanan uzunlamasına bir kesiyle fazla deriler çıkarılıyor.

KAÇ GÜN HASTANEDE KALMAM GEREKİR

Liposuction uygulanan durumlarda 1 gece hastane yatışı yeterlidir. Uyluk germe ameliyatlarında ise yapılan işlemin büyüklüğüne göre 1 veya 2 gece yatış gerekiyor.

ÇARPIK BACAK,PARANTEZ BACAK

Bu durumlarda liposuction ve yağ enjeksiyonu işlemlerinin kombine edilmesi ile fazla veya çıkıntılı bölgelerden yağlar alınıp düz görünümlü bacak sağlamak için gerekli yerlere enjekte ediliyor ve gerçekten anlamlı sonuçlar elde edilebiliyor. Bu işlem sonrası 1 gece yatak istirahati gerekiyor ve 1 ay boyunca korse giyilmesi öneriliyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Project Image

ANESTEZİ


Project Image

AMELİYAT SÜRESİ


Project Image

İYİLEŞME SÜRESİ


Project Image

KESİN SONUÇ


Project Image

KULLANIM SÜRESİ


Project Image

DİKKAT


Project Image

AĞRI


Project Image

NOT